львів квартири купити

Ремонт дитячої кімнати

Плануючи ремонт дитячої кімнати, треба врахувати для себе, що правильності підібраного інтер’єру буде залежати розвиток дитини. Нелегко організувати особистий простір дитини, тому що при роботі потрібно врахувати ряд факторів відразу: функціональність і безпека, комфорт, інтерес маленького господаря кімнати.

Бажано дитячу кімнату робити якомога просторіше, тому що дітям потрібен простір, щоб було, де грати. Якщо у вас немає великої площі, а облаштувати кімнату для дитини хочете по максимуму, треба використовувати в її інтер’єрі меблі-трансформер. На той час, поки дитина буде грати, ліжко дитяча засувається в шафу, розкладний столик і крісло дитяче м’яке складаються, і таким чином економиться місце. Завжди пам’ятайте про безпеку: уникайте гострих кутів меблів, достатку легко розбиваються і займистих предметів і небезпечних для здоров’я матеріалів.

Добре на здоров’я і на психіку дитини впливає світло сонця, тому як приміщення для дитячої краще всього вибирати саму освітлену кімнату свого будинку. До слова, то вікно, через яке надходить сонячне світло, теж вимагає грамотної обробки. Самий прийнятний варіант – поставити в дитячій кімнаті металопластикове вікно, таким чином, захистивши дитину від зайвого шуму і від дорожнього пилу. При ремонті старого вікна проведіть додаткову теплоізоляцію, заповніть простір між стіною і віконною коробкою монтажною піною, щілини між рамою і склом закладіть герметиком.

Раму з внутрішньої сторони можна забарвити в яскравий, проте не сильно дратує колір, що гармонує з рештою інтер’єром дитячої.

На жаль, не завжди виходить у дитячій кімнаті забезпечити природне освітлення. Для цього використовуйте побільше джерел штучного світла. Крім верхнього освітлення, непогано б встановити додатково настінні світильники або бра. З електрикою в дитячій треба бути особливо обережним: жодного зайвого електроприладу в кімнаті не повинно бути, розетки краще ховати під спеціальними безпечними кришками.

Для обробки стін дитячої використовуються шпалери. Забарвлення і малюнок вибираються залежно від інтер’єру всієї кімнати, потрібно, щоб колір не був надто дратівливий для малюка, малюнок не стомлював очей. Краще всього вибрати шпалери пастельних світлих тонів. Основна вимога до шпалер – екологічність і практичність. Самі підходящі варіанти – шпалери паперові та миються.

Якщо у вас росте маленький художник, треба використовувати рідкі шпалери, їх можна неодноразово перефарбувати.

Crystal Web Studio – Каталог сайтів

квартири у львові

квартири львів

купити квартиру у львові

нерухомість у львові

продаж квартир львів

купити квартиру львів

квартири у львові купити

львів квартири

доступне житло

львів житло

житло для військовослужбовців

житло у львові

житло львів

доступне житло львів

івано-франкове, янів

новобудова львів

новобудова у львові

львів новобудова

куплю квартиру у львові
продам квартиру у львові
оренда квартир Львов
квартири в Львові
куплю квартиру львів
квартири в киеве
продам квартиру львів
куплю квартиру в тернополі
продам квартиру в луцьку
оренда квартиры
продам квартиру луцьк
продам квартиру в тернополі
квартири посуточно львів
квартирі киев
продажа квартир в рівному

Останні новини купити квартиру у Львові